Przejdź do treści

Odzież damska – polski producent

Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie eleganckiej odzieży damskiej. Polski producent z czterdziestoletnim doświadczeniem, oferujący sukienki o klasycznym uroku – tak w skrócie można opisać firmę POZA.

Uważamy, że odzież damska polskich producentów może być naprawdę wysokiej jakości i staramy się udowadniać tę tezę kolejnymi oferowanymi przez nas wyrobami. Każda sukienka POZA powstaje w naszym zakładzie krawieckim, zlokalizowanym w Gdańsku. Tutaj projektujemy, szyjemy i testujemy wszystkie nowe modele, przykładając dużą wagę do detali na każdym etapie produkcji.

Elegancka odzież damska – polski producent sukienek, żakietów i garsonek

Wśród wyrobów marki POZA znajdują się propozycje odpowiednie na spotkania biznesowe, ważne uroczystości, a także bankiety czy wyjścia do teatru. Jednak jako producent odzieży damskiej dla tworzymy także sukienki przeznaczone do codziennego użytkowania. Katalog naszych produktów obejmuje odzież do pracy oraz nieformalne modele na prywatne spotkania. Uzupełnieniem naszej oferty są żakiety oraz garsonki.

Gustowna odzież damska na każdy typ sylwetki

POZA nie pozostawia wątpliwości, że odzież damska polskich producentów może być bardzo interesująca. Zależy nam też na tym, aby cała nasza konfekcja prezentowała się podczas użytkowania równie dobrze, jak na zdjęciach produktowych. Jako doświadczony producent odzieży damskiej jesteśmy w stanie przygotować każdą sukienkę w taki sposób, by doskonale układała się na różnych typach sylwetek. Zakup idealnie dobranej odzieży marki POZA ułatwia też szeroka rozmiarówka.

Asortyment dla każdego

Podczas planowania projektów i przelewania naszych autorskich pomysłów na papier staramy się pamiętać o wymaganiach i oczekiwaniach każdej z Pań. Dzięki temu spod naszych rąk wychodzi jedyna w swoim rodzaju odzież damska. Polski producent tworzy ubrania zarówno dla stylowych kobiet szukających idealnego stroju do pracy w dużej korporacji, jak i miłośniczek wygody, które pozwolić mogą sobie na mniej oficjalny dress code. W naszej ofercie znajdują się eleganckie sukienki do pracy w biurze, a także codzienne fasony, idealne na wypad na zakupy czy obiad na mieście.

Wyprodukowane specjalnie dla Ciebie

Szeroka gama kolorów i fasonów to nie wszystko, czym pochwalić się może nasza odzież damska. Producent zadbał, by ubraniami mogły cieszyć się Panie w każdym rozmiarze. Szczególną uwagę zwracamy na to, by każdy produkt producenta POZA prezentował się równie efektownie na rozmiarze 36, jak 50. Starannie zaprojektowana konfekcja pięknie podkreśla kobiece kształty, a równocześnie dyskretnie maskuje wszelkie niedoskonałości. Kupno naszych produktów to prawdziwa przyjemność, której wyczekiwanym finałem jest oczywiście założenie wymarzonej sukienki, która leży niczym uszyta na miarę.

Inspiracje prosto z tygodnia mody

Starannie zaprojektowana odzież damska polskich producentów to wynik ciężkiej pracy prawdziwych pasjonatów mody. Nasza wykwalifikowana kadra z ogromną przyjemnością śledzi najnowsze trendy, które co sezon przedstawiają najbardziej prestiżowi projektanci na świecie. Dzięki temu miłośniczki podążania za aktualną modą znajdą u nas jedyne w swoim rodzaju wyroby inspirowane panującymi trendami. Natomiast Panie, które preferują tradycyjne stroje, nie mają się czego obawiać. Nasza modna odzież damska to również klasyczne fasony – idealne dla Pań w każdym wieku i o różnych preferencjach.

Wyjątkowe stroje na wyjątkowe okazje

Chyba od zawsze powtarza się dzieciom, aby nie oceniać książki po okładce. Jednak w rzeczywistości strój bardzo dużo mówi o człowieku. Dlatego tak ważny jest jego dobór do odpowiedniej okazji. W naszej kolekcji znajduje się odzież damska polskich producentów, która znakomicie sprawdzi się nie tylko na co dzień. Producent oferuje szeroki wybór konfekcji na każdą okazję. Nasze wyroby obecne były przy niejednej rozmowie o pracę czy uroczystej kolacji. Panie, od których wymagany jest elegancki dress code w pracy znajdą również całą serię sukienek idealnych do pełnienia swoich obowiązków służbowych. W naszym asortymencie znajduje się także m.in. odzież damska na lato czy sukienki na wesele.