Przejdź do treści

Polscy producenci odzieży

POZA dokłada wszelkich starań, aby polscy producenci odzieży cieszyli się dobrą opinią zarówno wśród rodzimy konsumentów, jak i poza granicami kraju. Jakością naszych produktów udowadniamy, że polskie firmy są w stanie dostarczyć produkty na najwyższym światowym poziomie. Dbamy o każdy detal – zarówno na etapie projektowania, jak i szycia kolejnych modeli.

Marka POZA to klasyczne wzorce w nowoczesnym wydaniu

Wśród innych polskich producentów odzieży wyróżnia nas styl nawiązujący do klasyki mody damskiej. Wyjątkowy charakter marki POZA to efekt zamiłowania naszych projektantów do tradycyjnych rozwiązań w dziedzinie designu. Urok klasyki umiejętnie łączymy z nowoczesnymi, świeżymi trendami. Tak powstają nasze unikalne sukienki wieczorowe, koktajlowe oraz wizytowe, a także modele całkowicie nieformalne, pozwalające poczuć się elegancko, lecz swobodnie podczas wyjścia ze znajomymi lub w trakcie weekendowego spaceru.

Rodzima konfekcja damska na światowym poziomie

Kto inny lepiej rozumie i zna potrzeby oraz oczekiwania rodzimych konsumentów niż polscy producenci odzieży? Tutejszej pogody czy biznesowego dress codu chyba nie trzeba opisywać. Dlatego właśnie w asortymencie POZA znajdują się idealne kreacje na każdą okazję. Oferujemy zarówno przewiewne sukienki na lato, idealne, gdy temperatury sięgają nawet 30 stopni Celsjusza, jak i stroje biurowe, które znakomicie dopasowują się do firmowych zasad dotyczących ubioru.

Wyjątkowe ubrania dla Pań w każdym wieku

Polscy producenci odzieży damskiej inspirując się najnowszymi trendami, nie zapominają o swoich Klientkach w każdym wieku. POZA jako doświadczony, polski producent odzieży tworzy nie tylko bardzo efektowne i ultra modne stroje, ale i wygodne ubrania. Dzięki temu każda kobieta znajdzie coś dla siebie – bez względu na jej rozmiar oraz datę urodzenia zapisaną w dowodzie osobistym. Przykładowo, w POZA tworzymy całe kolekcje codziennych sukienek, które przepięknie leżą i wyglądają szałowo na każdej sylwetce.

Dobra alternatywa zagranicznych marek

Polscy producenci odzieży skupiają się na podkreślaniu naturalnego piękna każdej kobiety. Bardzo często zagraniczne wyroby ograniczają się do rozmiarów S, M, L, tworząc ubrania, które ani nie leżą dobrze na Paniach o kobiecych kształtach, ani nie wyróżniają się szczególną jakością oraz trwałością. Natomiast POZA zajmuje się produkcją ubrań, które nie tylko pasują na kobiety w każdym rozmiarze, ale są również bardzo trwałe i atrakcyjne gatunkowo.